Chcielibyśmy przedstawić ofertę firmy CDO24 dla członków związku NSZZ Solidarność. Firma ta zajmuje się kompleksową ochroną prawną 24h/dobę 7dni w tygodniu. Koszt całkowity to 3zł/miesiąc w zobowiązaniu rocznym (36zł rocznie). Uczestnictwo w programie jest dobrowolne.

Warunki Ochrony Prawnej CDO24

 1. Obsługa z wszystkich gałęzi prawnych poza prawem dotyczącym prowadzenia działalności gospodarczej.
 2. Zgłaszanie spraw w godzinach 8:00 -18:00 sprawy bieżące od 18:00-8:00 sprawy alarmowe (sprawy niecierpiące zwłoki np. wypadek, aresztowanie itp.)
 3. Spersonalizowane pisma w każdej sprawie. Oznacza to, że prawnicy CDO24 indywidualnie podchodzą do pisania każdego dokumentu.
 4. W kwestii odszkodowań prowizja 15% od dodatkowo wywalczonych środków. Np. pracownik otrzymał odszkodowanie za wypadek z polisy ubezpieczyciela i jest niezadowolony z wysokości odszkodowania. CDO24 może wystąpić w jego imieniu na drogę sądową przy czym pobiera prowizję ale tylko od kwoty, którą dodatkowo wywalczy.
 5. Samochody zastępcze od firmy CDO24 w przypadku kolizji. Pod warunkiem, że pracownik jest poszkodowanym, a nie sprawcą na terenie całego kraju.
 6. Każdy pracownik może dodatkowo objąć ochroną prawną od 1-5 osób z najbliższej rodziny (rodzice, mąż/żona/partner życiowy, dzieci do 26 roku życia) koszt to 50zł za rok – bez różnicy czy 1 czy 5 osób.
 7. Umowa na rok. Płatność tylko za cały rok z góry.
  1. Opłata na rok to 36zł.
  2. Jeśli ktoś chciałby objąć programem siebie oraz członków swojej rodziny, wówczas koszt wyniesie 86zł.
  Dodatkowe informacje u członków Komisji Zakładowej lub telefonicznie, pokój 102
Dodano: 29 listopada 2018
Dodano przez: Sławomir Bezara