W dniu 13 maja 2017 roku na obiektach MOSiR w Dębicy (euro-boisko) Wisłoka, odbył się turniej piłki nożnej pracowników T.C. Dębica S.A o Puchar Związku Zawodowego NSZZ Solidarność. W turnieju wzięło udział 10 drużyn wydziałowych z firmy takich jak: BT-1 W1, BT-1 W2, BT-2, BT-3, BT-4, BT-6, PI, PD, PM i TECHMECH. Po zaciętej, emocjonującej i ciekawej rywalizacji zwycięzcą turnieju została drużyna z, BT- 3, która w finale pokonała drużynę z wydział PM i tym samym drugie miejsce zajęła drużyna z PM, trzecie miejsce zajęła drużyna z BT-6 a 4 miejsce zajęła drużyna BT1W1, pozostałe miejsca drużyn to miejsce 5 TECHMECH, miejsce 6 BT1W-2, miejsce 7 PI, miejsce 8 PD, miejsce 9 BT-4 i miejsce 10 BT-2.  Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Krystian Tabor z BT-3. Królem strzelców został Mariusz Szymalski z drużyny TECHMECH a najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Juszczaka z BT1W-1. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim zawodnikom za udział w turnieju oraz kibicom za sportowy i kulturalny doping zawodników.  Zapraszamy na następne turnieje organizowane przez Związek Zawodowy NSZZ Solidarność.