CDO 24 – Oferta ochrony prawnej 24h

Koleżanki i koledzy,

Chcielibyśmy przedstawić ofertę firmy CDO24 dla członków związku. Firma ta zajmuje się kompleksową ochroną prawną 24h/dobę 7dni w tygodniu. Koszt całkowity to 3zł/miesiąc w zobowiązaniu rocznym (36zł rocznie). Uczestnictwo w programie jest dobrowolne. Firma oferuje min. usługi takie jak:

Warunki Ochrony Prawnej CDO24

1. Obsługa z wszystkich gałęzi prawnych poza prawem dotyczącym prowadzenia działalności gospodarczej.
  2. Zgłaszanie spraw w godzinach 8:00 -18:00 sprawy bieżące od 18:00-8:00 sprawy alarmowe (sprawy niecierpiące zwłoki np. wypadek, aresztowanie itp.)
  3. Spersonalizowane pisma w każdej sprawie. Oznacza to, że prawnicy CDO24 indywidualnie podchodzą do pisania każdego dokumentu.
  4. W kwestii odszkodowań prowizja 15% od dodatkowo wywalczonych środków. Np. pracownik otrzymał odszkodowanie za wypadek z polisy ubezpieczyciela i jest niezadowolony z wysokości odszkodowania. CDO24 może wystąpić w jego imieniu na drogę sądową przy czym pobiera prowizję ale tylko od kwoty, którą dodatkowo wywalczy.
  5. Samochody zastępcze od firmy CDO24 w przypadku kolizji. Pod warunkiem, że pracownik jest poszkodowanym, a nie sprawcą na terenie całego kraju.
  6. Każdy pracownik może dodatkowo objąć ochroną prawną od 1-5 osób z najbliższej rodziny (rodzice, mąż/żona/partner życiowy, dzieci do 26 roku życia) koszt to 50zł za rok – bez różnicy czy 1 czy 5 osób.
  7. Umowa na rok. Płatność tylko za cały rok z góry.

Usługi z których najczęściej korzystają klienci CDO24 to: odwołania w sprawie odszkodowań, reklamacje towarów i usług, konsultacje różnego rodzaju umów. Jeżeli pracownik nie zdecyduje się od razu i chciałby przystąpić do programu w połowie roku to również obowiązuje go cena za cały rok kalendarzowy czyli 36zł.

Osoby chętne do przystąpienia muszą dokonać wpłaty przelewem na konto lub w kasie NSZZ Solidarność 36zł lub 86zł.

1. Opłata na rok za członka związku to 36zł.
    2. Jeśli ktoś chciałby objąć programem siebie oraz członków swojej rodziny, wówczas koszt wyniesie 86zł. (w tym wypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia dla kogo i ilu członków najbliższej rodziny ma być wystawiona umowa).

Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność T.C Dębica