solidarnosc-debica-turniej-pilkarski

W dniu 25 lipca 2015 roku na obiektach MOSiR w Dębicy euro-boisko odbył się turniej piłki nożnej pracowników T.C. Dębica S.A o puchar NSZZ Solidarność rozpoczynający cykl imprez z okazji XXXV rocznicy powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”
W turnieju pomimo 35 stopniowego upału wzięło udział 8 drużyn wydziałowych z: BT-1 W1.BT-1 W2.BT-2; BT-3; BT-4; BT-5-PD; BT-6; PI. Po zaciętej emocjonującej i ciekawej rywalizacji okupionej litrami potu zwycięzcą turnieju została drużyna z BT-3, która dopiero w rzutach karnych pokonała zespół BT-1 W1 i tym samym drugie miejsce zajęła drużyna z BT-1 W1, trzecie miejsce zajęła Drużyna z BT-6 pozostałe miejsca drużyn to miejsce 5. BT-5 PD miejsce 6. Bt-1 W2 miejsce 7. PI i miejsce 8. BT-4.Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Wołowiec Kamil BT-1 W1. Królem strzelców został Rojek Kamil PK a najlepszym bramkarzem wybrano Sławomira Kujawskiego BT-3. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i kibicom za sportowy i kulturalny doping zawodników.